Weapons Throwing 1.00 (ios)

Weapons Throwing

Weapons Throwing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    yuika project

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Weapons Throwing, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı bir rol yapma oyunudur. Aslında aksiyon kategorisine de girebilecek olan oyun, rol yapma tanımından biraz dışarı çıkıyor gibi duruyor.

Weapons Throwing, farklı konusu ve hikayesi ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte diğer rol yapma oyunlarına oranla daha farklı bir oyun yapısına sahip olması da, sürekli benzer oyunlar oynamaktan sıkılanlara cazip gelebilir diye düşünüyorum.

Öncelikle oyunun hikayesinden biraz bahsetmek gerekirse, gökyüzünde bulunan Yusdaril adlı bir ada vardır ve bu ada komşu adalarla gayet iyi geçinirken bir anda barış tehlikeye girer ve adanın başkanı da 6 kahramanı yanına çağırıp adayı korumalarını emreder. Bunun için de onlara özel bir güç verir, bu güç de ellerindeki silahları sürekli olarak çoğaltıp karşısındaki düşmana fırlatabilme yeteneğidir. Siz de bu 6 farklı kahramandan birini seçerek savaşa katılıyor ve adanın kaderini belirliyorsunuz.

Kahramanların hepsinin kendine özgü yetenekleri var. Yine fırlatmak istediğiniz silaha da siz karar veriyorsunuz. Bununla birlikte görünmez olup düşmanın fırlattığı silahlardan kaçınabilme gibi özel güçlendiriciler de yine oyunda mevcut.

Oyun yapısı, oynama şekli ve hikayesiyle birlikte oyunun grafikleri de gayet başarılı diyebilirim. 90'lı yıllarda bir çizgi film izliyormuşsunuz etkisi yaratan grafikler ve animasyonlar piksel art tarzında ve gayet detaylıca tasarlanmış.

Eğlenceli bir rol yapma oyunu olan Weapons Throwing'i indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR