Weathercube

Weathercube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weathercube ücretsiz olarak sunulan, gelişmiş arayüzüyle ve şık geçişleriyle dikkat çeken bir hava durumu uygulamasıdır.

Weathercube tamamen ücretsiz olarak sunulan ve muhteşem görünümüyle dikkat çeken bir hava durumu uygulamasıdır.

Bildiğiniz gibi yaz mevsiminde kullanıcılar yoğun bir tatil planı içerisinde oluyor. Beklenmedik anlarda gerçekleşecek hava durumu değişimleri tüm planları mahvedebilir. Bu sebeple güvenilir bir hava durumu uygulaması kullanmanın önemi artıyor. Weathercube her ne kadar bu kategorinin öncülerinden olmasa da sunduğu gelişmiş özellikler sayesinde kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Uygulamanın en önemli tarafı ücretsiz olarak sunulması. Uygulamayı açtıktan hemen sonra arayüzün şıklığı karşısında yüzünüze bir gülümseme yayılacağındna eminim. Etkileyici renk seçimlerine ek olarak özenle tasarlanmış geçiş efektleri Weathercube'un en önemli ayrıntıları arasında yer alıyor.

Dünya üzerinde binlerce şehrin bilgisini barındıran uygulamayı nereye giderseniz gidin kullanabilirsiniz. Farklı temalara sahip olan Weathercube kişiselleştirilebilir özelliklere sahip. Eğer siz de güvenle ve keyifle kullanabilecğeiniz bir hava durumu uygulaması arıyorsanız Weathercube denemeniz gerekenler arasında.