Webnak

Webnak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Webnak uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca nakliyat firmalarına ulaşabiliyorsunuz.

Webnak uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak en kolay yoldan nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem taşıma hizmeti arayanları hem de bu hizmeti sunanları bir araya getirebilen uygulamanın çok kolay kullanılan ve anlaşılır olan arayüzü sayesinde tüm işlemleri tamamlamak oldukça basit diyebilirim.

Uygulama hem firmaların hem de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çift yönlü olarak çalışıyor. Müşterilerin uygulamaya hangi zamanda ne tür bir nakliye ihtiyacı duyduklarını ilan olarak çıkmalarının ardından bu ilanlar firmalar tarafından görülüyor ve fiyat teklifleri verilmeye başlanıyor. Kullanıcı bu tekliflerden bir tanesini onayladığında alıcı ve satıcı arasındaki işlem Webnak tarafından da inceleniyor ve son onay veriliyor.

Firmaların arasındaki rekabeti arttıran ve kullanıcılara daha düşük fiyatlı nakliye imkanı sunan bu uygulama sayesinde oldukça geniş seçeneklere ulaşabildiğinizi de belirtmek gerek. Tabii ki uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiğini ve sonuçların görülebilmesi için de o an internetin olması gerektiğini unutmayın.

Yük taşıyanları mobil cihazlarından GPS ile takip eden ve böylece müşteriyi malların durumu konusunda anlık olarak bilgilendirebilen uygulama, çok uzun süreli GPS takipleri durumunda bataryanın çabuk bitmesine de neden olabilir ve bu nedenle dikkatli kullanılmalı.

Eğer evinizi veya iş için mallarınızı en uygun fiyata taşıtabileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR