WeBubble

WeBubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeBubble, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz artırılmış gerçeklikle teknolojisi kullanan bir alışveriş uygulamasıdır.

WeBubble, akıllı telefonunuzda çeşitli fırsatları kovalayabileceğiniz artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, GPS üzerinden bağlanarak baloncukları yakalayabilir ve alışveriş merkezlerinde çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

WeBubble Nasıl Çalışır?

WeBubble uygulaması hem basit hem de sizi kendine çeken bazı temel özellikleri içerisinde barındırıyor. Öncelikle uygulamayı indirdiğinizde üye olmanız gerekiyor. E-posta adresinizle ya da Facebook veya Twitter gibi sosyal medya platformlarından birini seçerek üye olabileceğiniz uygulamada, GPS'e bağlanacaksınız ve artırılmış gerçeklik teknolojisiyle ekranınızda baloncuklar belirecek. Bu baloncukların içinde alışveriş merkezinde faydalanabileceğiniz indirimler bulacaksınız. Bu indirimleri de mağazalara giderek kullanabilirsiniz. 

Bunların yanında WeBubble uygulamasında siz de baloncuklar yaratabilirsiniz. Yarattığınız baloncukları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve başkalarının baloncuklarını beğenebilirsiniz. Şimdilik Kanyon AVM'de açık olan WeBubble'da her fırsattan anında faydalanabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Puanlarınızı kullanarak alışveriş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu artırılmış gerçeklik uygulamasını denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR