WeddingWire 5.0.1 (ios)

WeddingWire

WeddingWire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeddingWire, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kendi düğününüzü organize ederek planlamak için kullanabileceğiniz yararlı bir iOS uygulaması.

WeddingWire, yakın zamanda düğünleri olan gelin ve damat adaylarının düğünlerinizi baştan aşağı organize ederek daha planlı hareket etmesini sağlayan bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indireceğiniz uygulama sayesinde düğününüze katılacak olan davetliler listesinden düğün boyunca kullanacağınız bütçe hesabına kadar bir çok işlemi organize olarak yapabiliyorsunuz.

Gelişmiş ve kolay kullanıma sahip olan arayüzü ile birlikte gelin ve damatların zorlanmadan kullanabileceği uygulama, kendi kategorisi içerisinde yer alan en başarılı uygulamalardan bir tanesi. Sadece düğünlere özel geliştirdiği uygulamalar ile öne çıkan WeddingWire firmasının uygulamalarından biri olan ve firma ile aynı adı taşıyan WeddingWire, düğününüz için bir yapılacak listesi hazırlamanızı ve bu listeyi kontrol etmenizi sağlıyor. Bu özellik dışında davetli listesi oluşturma, bütçe hesapları ve daha bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Diğer evlenen çiftlerin düğünlerinden kareler görebileceğiniz uygulama böylece evlilik sürecinde yapabileceğiniz seçimler konusunda da size yardımcı oluyor. Gelinlik ve damatlık seçimlerinizi de önceki evlenen çiftlere bakarak seçebilmeniz mümkün. Ayrıca daha önce evlenmiş olan ve dünyanın farklı yerlerinde yaşayan kişilerle kuracağınız topluluklar sayesinde onlarla sohbet ederek güzel tavsiyeler de alabiliyorsunuz.

Klasiğin dışında farklı bir düğün organize etmek isteyen gelin ve damatlara hitap eden uygulamayı iOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek göz atmanızı ve hoşunuza gitmesi durumunda kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR