WellnessFX 1.19.1 (ios)

WellnessFX

WellnessFX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WellnessFX sayesinde daha sağlıklı bir yaşama merhaba deyin.

WellnessFX, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sağlık uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sağlıklı yaşama önem veren kullanıcıların göz atması gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Bildiğiniz gibi sağlıklı bir vücuda sahip olmak için hem iyi beslenmek hem de düzenli spor yapmak gerekiyor. WellnessFX uygulaması da bu bileşenleri düzenli olarak takip etmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama. Fiziksel aktivitelerimizi ve beslenme alışkanlıklarımızı bu uygulama sayesinde düzenli olarak takip edebilir ve hedeflerimize ulaşmak için daha emin adımlar atabiliriz.

WellnessFX'te kullanılan sade arayüz, hem göze hitap ediyor hem de kullanımı kolaylaştırıyor. Aradığımız fonksiyonları kolayca bulabiliyoruz. İstersek egzersiz ve beslenme planlarımızı arkadaşlarımızla paylaşabiliyor, onların paylaştıkları planlara erişebiliyoruz. Kullanıcıların daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmaları için tavsiyelerde bulunuyor olması, WellnessFX'in en önemli özelliklerinden bir tanesi.

Eğer siz de daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyor ve bu konuda faydalanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız WellnessFX'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR