WeMove

WeMove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeMove, spor yaparken ödül kazanabileceğiniz bir iPhone uygulaması.

WeMove, spor yaparken puan toplayıp puanlarınızla ödüller kazanabildiğiniz tek mobil uygulama. Yürüyüş, koşu, bisiklet gibi dışarıda gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizi kaydederek günlük olarak ne kadar etkin olduğunuzu gösteren hız, mesafe, kalori gibi veriler sunan sağlık – fitness uygulaması Apple Watch ile birlikte kullanabiliyorsunuz ve Spotify entegrasyonu sayesinde müzik eşliğinde sporunuzu yapmanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Gün içerisinde fazla aktif olmayan, spor yapmayı sevmeyen kişileri motive etmek adına geliştirilmiş onlarca sağlık - fitness uygulaması arasından ödül vermesiyle sıyırılıyor WeMove. Profilinizi oluşturduktan sonra rutin sporunuzu yapmaya başlıyorsunuz. Aktivitelerinizi gerçekleştirirken verileriniz kayıt altına alınıyor ve sizinle aynı amaç için spor yapan kişiler arasında yükselmeniz durumunda ödüllerin sahibi oluyorsunuz.

Mesafe, zaman, yakılan kalori, hız gibi verileri sayısal olarak sunan WeMove’da her aktivite için puanlama ayrı olarak yapılıyor, lider tablosu gösteriliyor ve yarışanları veya özel bir kişiyi arkadaş listenize alıp canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR