WePopp

WePopp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grup iletişimini daha kolay bir hale getiren WePopp ile kalabalık arkadaş gruplarınızla daha hızlı ve etkin bir şekilde haberleşebilirsiniz.

WePopp ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken muhteşem bir uygulamadır. Wepopp'un en önemli özelliği kalabalık grupların organizasyonu konusunda kullanıcılara yardımcı olması ve işleri kolaylaştırması.

Kalabalık arkadaş gruplarının en büyük sorunu gidilecek yerin ve buluşma saatinin ayarlanmasıdır. Her katılımcı farklı bir alternatif sunduğu için otrak bir noktada buluşmak zor olabiliyor. WePopp bu amaç için geliştirilmiş etkin bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızla anında haberleşebilir ve ortak bir platform yaratarak iletişimi daha zahmetsiz bir forma kavuşturebilirsiniz. Uygulamanın en önemli artısı diğer katılımcılar WePopp kullanmasalar bile bu uygulamada hazırlanan mesajlara erişim sağlayabiliyor olmaları.

Gideceğiniz mekana, saate ve güne bu uygulama ile karar verebilir ve bu bilgileri gereken kişilere gönderebilirsiniz. Onlar da kişisel durumlarına göre geri dönüşte bulunabilirler. Özellikle gruplar için son derece kullanışlı olduğunu düşündüğüm bu uygulama ile grup buluşmalarınızı daha kolay bir hale dönüştürebilirsiniz.

YORUMLAR