WeSnap 1.7.2 (ios)

WeSnap

WeSnap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeSnap, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, ilginç işleyiş karakteriyle öne çıkan bir fotoğraf paylaşım uygulaması.

WeSnap, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, ilginç altyapısıyla öne çıkan bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, kullanıcıları arasında birliktelik duygusu oluşturuyor ve paylaşım deneyimlerini bir adım öteye taşıyor.

Uygulamanın temel işleyişi şu şekilde gerçekleşiyor; herhangi bir kullanıcı fotoğraf çekiyor ve bu fotoğrafı paylaşıyor. Başka bir kullanıcı ise bu fotoğrafın bir yarısına kendi çektiği bir fotoğrafı yerleştiriyor ve ortaya hibrit bir fotoğraf çıkıyor.

Türk girişimci Gökhan Çeliker tarafından geliştirilen ve Product Hunt'ın ilk sıralarında yer alan WeSnap, özellikle Türk akıllı cihaz kullanıcıları tarafından rağbet görüyor.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle Facebook veya Twitter profillerimizi kullanarak giriş yapmamız isteniyor. Bu aşamadan sonra ister başkalarının çektiği fotoğrafların yarısını tamamlayabiliyor, istersek de halihazırda tamamlamış olduğumuz bir fotoğrafı kullanıcıların beğenisine sunabiliyoruz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi arzu ettiğimiz gibi WeSnap'te de Facebook, Twitter ve Instagram paylaşım seçenekleri sunuluyor. Bu bağlantı desteği sayesinde fotoğraflarımızı sadece WeSnap üzerinde değil, bahsi geçen platformlar üzerinde de paylaşabiliyoruz.

Sorunsuz ve akıcı bir kullanım deneyimi snan WeSnap, fotoğraf çekmeye merakı olan ve yepyeni bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR