WGT Golf Mobile 1.14.0 (ios)

WGT Golf Mobile

WGT Golf Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geçekçi bir golf simülasyonu arayanlara mobil platformlarda bulabilecekleri en iyi örneklerden biri ücretsiz WGT Golf Mobile.

Game Boy zamanlarından beri sevilen bir oyun türü olan golf, herkesin yanında taşırken tutkuyla oynadığı bir furya yaratmayı başarmıştı. Günümüz mobil teknolojisi birçok minigolf denemesinden sonra gerçekçi bir spor simülasyonu deneyimini aktarma eşiğine ulaştı. WGT Golf Mobile isimli bu oyun tam da bu bağlamda iOS için çıkmış en kapsamlı golf oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Sadece 3 boyutlu grafiklerle gerçekçiliğin olmayacağını fark eden yapımcılar iPhone ve iPad üzerinden simülasyon teşkil edecek önemli detayları oyuna entegre ediyor. Chambers Bay, Bandon Dunes, Pebble Beach ve St. Andrews gibi gerçek parkurlarda golf öğrenitken arka plan görselleri yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla oluşturulmuş. Pöylece kendinisi gerçek bir ortamda hissettiğiniz bir panorama içinde yer alıyorsunuz. Öte yandan popüler golf hocası David Leadbetter size zemin ve rüzgar şartlarına göre profesyonel tavsiyeler sunuyor. Yeni başlayanlar için bu harika bir yol gösterici oluyor.

Güzel haber, oyunun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oynanabiliyor olması. Ancak destek, ek malzeme ve yeni parkurlar için uygulama içi satın alma seçeneklere ön plana çıkıyor ve bunlar oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Gerçekçi golf deneyimi vaadeden bir mobil oyun arıyorsanız bu seçeneğe göz atmanıza değecektir.

YORUMLAR