Wheelie Racing

Wheelie Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wheelie Racing, birbirinden zorlu yarışlar yapabileceğiniz ve parkurları ile aksiyona doyacağınız bir mobil yarış oyunudur.

Birbirinden zorlu yarış etaplarını iki teker üzerinde geçmeye hazır mısınız? iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Wheelie Racing oyunu sizi büyük bir yarışa davet ediyor. Zorlu parkurları, birbirinden hızlı motosikletleri ve mükemmel manzaraları ile birlikte Wheelie Racing oyununu çok seveceksiniz.

Bir motosiklet yarış oyunu olan Wheelie Racing, zorlu parkurları ve eğlenceli oynanışı ile ünlü bir oyun. Profesyonel olarak tasarlanmış grafikleri ve ses efektleri ile birlikte Wheelie Racing oynarken gerçekten de motosiklet sürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Güçlü motorları ile birlikte bu motosikletler sizi cezbedecek.

Wheelie Racing oyununda motosiklet kontrolünü ekranda bulunan butonlar sayesinde yapıyorsunuz. Bu butonlara dokunarak motosikleti hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz. Aynı zamanda ekranda bulunan göstergeler ile gittiğiniz uzunluğu ve kalan yakıt miktarını da görebilirsiniz. Yakıt miktarına dikkat etmenizde fayda var. Çünkü oyunun asıl amaçlarından birisi az miktarda yakıt ile uzun miktarda yol gitmek. Bu yüzden yakıtınızı tasarruflu kullanın. Parkur esnasında karşınıza çıkan paraları da toplamayı ihmal etmeyin. Wheelie Racing oyununda bu paralar ile yakıt alabilir ve motosikletinizi modifiye edebilirsiniz.

YORUMLAR