Where's My Zombies

Where's My Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Zombies, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi ve en heyecanlı zombi oyunlarından bir tanesidir.

Where's My Zombies, beyinleri kontrol altına alan zombileri öldürmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Oyunda yapmanız gereken tek şey karşınızdaki zombileri öldürmek. Fakat bu iş düşündüğünüz kadar kolay değil. Zombileri öldürürken son derece dikkatli olmaya çalışmalısınız ve sizi sersemletmelerine izin vermemelisiniz. Aynı zamanda öldürmek için doğru zombiyi seçip öldürmelisiniz. Bölümleri geçmek için karşınıza gelen tüm zombileri öldürmelisiniz.

Farklı bölümleri ve heyecanlı oyun yapısı ile bağımlılık yaratan Where's My Zombies oyununda zombileri öldürmek için kullanabileceğiniz 12 farklı silah türü bulunuyor. Oynaması oldukça kolay olan oyunda zombileri öldürmek için ekrana dokunmanız yeterli.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun grafikleri etkileyici ve mükemmel. Boş zamanlarınızda ve sıkıldığınız zamanlarda oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunu kesinlikle indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR