Whese

Whese
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whese uygulaması ile istediğiniz her yerden ücretsiz bir biçimde fotoğraf paylaşabilir, paylaştığınız fotoğrafları etiketleyip arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi sevenler ve yaptığı her işi ölümsüzleştirerek anlık olarak internete yükleyenler için yeni bir uygulama App Store'a eklendi. Yeni uygulama sayesinde her zaman her yerde sorunsuz fotoğraf paylaşabileceksiniz. Yeni uygulamanın adı Whese.

Whese farklı platformlara da kısa sürede geleceğini umduğumuz Instagram benzeri bir fotoğraf paylaşma uygulaması. Şu anda sadece iOS platformunda olan Whese'yi ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşabiliyor, onların paylaştığı fotoğrafı beğenebiliyorsunuz. Ayrıca kendinizi tutamadığınız zaman Whese sayesinde fotoğraflara yorum da yapabilirsiniz. Bu özelliği söylememize gerek yok, zira fotoğrafı tekrar paylaşmayı elbette yapıyorsunuz. Fotoğraflarınıza nerede çekindiğinizi yazarken fotoğrafta kimlerle olduğunuzu da etiketlemeniz için gerekli özellik uygulamaya eklenmiş.

Tasarım olarak oldukça sade bırakılmış uygulama da arkadaşlarınız ekranın alt bölümünde gözüküyor. Profil sayfanız da tamamıyla görsel bir şölenden ibaret. Fotoğraf için yazdığınız açıklama fotoğrafın üzerinde saydam bir şekilde yer edinirken yorum ve beğeni tuşları da aynı taktikte yerleştirilmiş. 

Instagram'ı sevmeyenler ve farklı tasarımdan oluşan fotoğraf paylaşma uygulaması arayanlar için Whese birebir. henüz yeni yayınlandığını ve geliştirme aşamasında olduğunu da belirtelim.

YORUMLAR