Whisper 3.0.4 (ios)

Whisper

Whisper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whisper, kimliğinizi ortaya çıkarmadan duygu ve düşüncelerinizi dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaşarak rahatlamanızı sağlayan bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Whisper, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların hissetiklerini, duygularını ve düşüncelerini anonim olarak uygulama üzerindeki diğer kişiler ile paylaşabileceği eğlenceli bir sosyal platformdur.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın en güzel özelliği, yaptığınız paylaşımlarda kimliğinizin ortaya çıkmaması. Bu sayede ister sırlarınızı isterseniz kötü hissettiğinizdeki düşüncelerinizi uygulama üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşarak rahatlayabilirsiniz. Sadece zor ve kötü durumlarda değil, eğleceli ve mutlu anlarınızda da kullanabileceğiniz uygulama sayesinde aynı duygu ve düşüncülere sahip olduğunuz kişiler ile tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Dilerseniz platform üzerindeki paylaşımları popüler sosyal medya platformları Facebook ve Twitter üzerinde de paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı fotoğraf ve yaratıcı yazı türleri
  • Ücretsiz özel mesajlaşma
  • Diğer kullanıcılara cevap yazma
  • Dünya üzerindeki diğer kullanıcıların duygu ve düşüncelerini okuma

Mutluluklarınızı, sevinçlerinizi, olumsuz ve negatif her türlü dygu ve düşüncelerinizi tanımadığınız kişiler ile paylaşarak hayatınıza heyecan katacak olan Whisper'ı kullanabilmek için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR