Whispto

Whispto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    101

  • Üretici

    ZOLAKS BILISIM DANISMANLIK LIMITED SIRKETI

Whispto uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak takipçilerinizle sesli paylaşımlar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Whispto uygulaması, son zamanlarda karşılaştığımız oldukça ilginç mobil uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcıların sesli bir sosyal ağ deneyimine sahip olmasını sağlıyor. iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilen ve hem kolay kullanılır bir yapıya sahip olan hem de oldukça hızlı bir şekilde çalışan uygulama, tüm paylaşımlarınızı Whisp adı verilen sesli paylaşımlar olarak gerçekleştirebilmenize imkan tanıyor.

Whisp gönderebilmek için tek yapmanız gereken bir dakikaya kadar sürelerle sesinizi kaydetmek ve daha sonra paylaşım yapmak. Uygulama bir sosyal ağ olduğu için takipçi sahibi olabiliyorsunuz ve dilerseniz siz de başka kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi takip ettiğiniz kullanıcıların Whisp paylaşımlarını da hemen dinleme imkanı mevcut.

Sesli paylaşımları favorilere eklemek, yeniden paylaşmak ve sesli olarak cevaplar vermek de Whispto uygulamasının kabiliyetleri arasında yer alıyor. Eğer uygulama içerisindeki sesli durum paylaşımlarını Twitter ve Facebook üzerinden paylaşmak isterseniz bunu yapabilmeniz için gereken araçlar da yine uygulama içerisine yerleştirilmiş.

Uygulamanın arayüzünü dilediğiniz gibi renklendirebilmeniz için kullanabileceğiniz seçenekler de uygulamada mevcut ve böylece kendinize özel bir görünüme sahip Whispto uygulamasına sahip olabiliyorsunuz. Kullanıcılarla bireysel sohbetler gerçekleştirebilmek ve mini bir alarm özelliği de uygulamanın çok dikkat çekmese de önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Eğer kendi sesinizle takipçilerinize seslenmek ve onların geri dönümlerini de dinlemek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR