Whyd

Whyd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whyd sayesinde farklı müzik servislerinde oluşturduğunuz oynatma listelerini tek bir yerden yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

Whyd müzik tutkunlarına hitap eden ücretsiz bir uygulamadır. Bu işlevsel uygulama sayesinde YouTube, Soundcloud, Vimeo, Deezer ve diğer müzik akışı servislerinden dilediğiniz parçaları toplayıp Whyd profilinizde saklayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi çok fazla müzik servisi var ve kullanıcılar bu servisler üzerinde farklı oynatma listelerine sahip. Hal böyle olunca bu oynatma listelerini düzenlemek ve yönetmek zor oluyor. Whyd ise bu soruna çare olmak üzere geliştirilmiş bir uygulama.

Whyd'i kullanarak farklı servisler üzerinde oluşturduğunuz oynatma listelerini tek bir yerden yönetme şansına sahipsiniz. Buna ek olarak beğendiğiniz parçaları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onların oluşturdukları oynatma listelerine de erişim sağlayabilirsiniz. Şık ve temiz görünen arayüzüyle dikkat çeken Whyd'i kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum İhtiyaç duyabileceğiniz her fonksiyon düzenli bir şekilde yerleştirilmiş.

Farklı servisler üzerinde oluşturduğunuz oynatma listelerini tek bir yerden yönetmek istiyorsanız Whyd'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR