Wickr 1.9.8 (ios)
Wickr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    295

  • Üretici

    Wickr, LLC

iPhone ve iPad cihazlarda şifrelenmiş ve kendini yok eden gizli mesajlar gönderebilmek için kullanılabilecek ücretsiz bir uygulama.

Wickr uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak, gönderdiğiniz mesajların kendi kendilerini yok etmeleri sayesinde hiç bir iz bırakmadan arkadaşlarınızla kolayca mesajlaşabilirsiniz.

Programla dilerseniz direkt olarak yazı, dilerseniz de resimler, videolar, sesler ve pdf dosyaları da gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz mesajların kimler tarafından ne kadar süre ile görüntüleneceğini belirleyebildiğiniz için oldukça güvenli ve sizin kontrolünüzde olduğunu söylemek mümkün.

Askeri düzeydeki şifreleme teknikleri kullanılarak gönderilen mesajlarınız sayesinde hizmetin kendisi de dahil olmak üzere hiç kimse mesajlarınızın içeriğine erişemiyor. Kullanıcılardan hiç bir kişisel bilgiyi istemeyen uygulama böylece gerçekten tam olarak gizliliğine önem veren ancak mesajlaşmadan da geri kalmak istemeyen kullanıcıların tercihleri arasına giriyor.

Gönderdiğiniz mesajların şifrelerinin çözülmesi için gereken anahtarlar sadece sizin belirlediğiniz alıcılarda bulunuyor ve böylece başka hiç kimsenin yazdıklarınıza erişimi olmuyor. Eğer mesajların ne kadar süre sonra ortadan kaldırılması gerektiğini belirtirseniz bu süreden sonra kimsenin okuyamamasını da sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR