Wiith

Wiith
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wiith isimli bu uygulama sayesinde yeni kişilerle tanışma şansı elde ediyoruz.

Witth, iPhone ve iPad cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir arkadaşlık kurma ve flört uygulaması.

Hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde yepyeni kişilerle tanışma ve onlarla arkadaşlık yapma şansına sahip oluyoruz. Birçok kullanıcısı olduğu için Wiith üzerinde mutlaka kafa yapımıza uygun birisiyle tanışma olanağımız bulunuyor.

Uygulama yapı olaran Tinder'a epey bir benziyor. Öncelikle kullanıcı profili oluşturmamız gerekiyor. Profilimize dilersek kendi fotoğrafımızı da koyma şansına sahibiz. Açıkçası fotoğraflı bir profil her zaman için daha fazla dikkat çekme potansiyeline sahip.

Bu aşamadan sonra uygulamayı kullananları sırasıyla ekranımızda görebilme şansına sahip oluyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek kullanıcılar arasında geçiş yapabiliyoruz. İlgimizi çeken kişiler olursa onlara mesaj atabiliyor ve keyifli sohbetler başlatabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de tüm gezintilerimizi anonim olarak yapabilmemize imkan sağlaması. Bu sayede baktığımız kişilere bildirim gitmeden onların profillerine göz atabiliyoruz.

Siz de yeni kişilerle tanışmak, yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız Witth'i kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR