Wild Heroes

Wild Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Heroes kaliteli bir kule savunma oyunudur

Wild Heroes eğer strateji oyunlarını ve kule savunma oyunu türünü seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerde ücretsiz olarak oynanabilen Wild Heroes özel bir hikayeye sahip. Wild Heroes'ta her şey yer altında tutsak edilmiş kötü kalpli Karanlık Kral'ın bu yer altı zindanından kaçmasıyla başlıyor. Karanlık Kral kısa süre içerisinde korkunç yaratıklardan ve canavarlardan oluşan ordusunu topluyor ve büyülü kalelere saldırmak için yola çıkıyor. Niz de oyunda Karanlık Kral'a karşı direnen kahramanları yöneterek bu büyülü kaleleri savunmak için stratejilerimizi geliştiriyoruz ve düşmanla çarpışıyoruz.

Wild Heroes'da farklı tipte savunma kuleleri kullanabilmekteyiz. Bu savunma kulelerini savaş alanında dikkatli bir şekilde yerleştirerek üzerimize akın akın saldıran düşman birliklerini devre dışı bırakmamız gerekiyor. Savunma kulelerimizin yanında bize özel yetenekler veriliyor ve bu yeteneklerimizi kullanarak kritik anlarda düşmanlarımızı dondurabiliyor, yakabiliyor veya elektrikle çarpabiliyoruz. Ayrıca kara delikler oluşturarak onları farklı boyutlara ışınlamamız da mümkün.

Wild Heroes'da 5 farklı dünya ve 20 seviye bizleri beklerken 3 farklı zorluk seviyesinde oyunu oynayabilmekteyiz. Oyunda bölüm sonu canavaları da yer alıyor ve bu savaşlar oldukça heyecanlı geçiyor.

YORUMLAR