Wildcard

Wildcard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wildcard uygulaması sayesinde dünyada olup bitenleri ve gündemi meşgul eden konuları takip edebiliyoruz.

Wildcard, gündemi ve flaş gelişmeleri takip etmek isteyen iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin kullanmaktan hoşnut olabilecekleri bir haber uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde dünyada meydana gelen gelişmeleri, en son haberleri ve eğlence dünyasını yakından takip edebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de içeriklerin tamamen profesyonel editörlerin kontorlünden geçtikten sonra yayınlanıyor olması. Bu kontrol mekanizması ile Wildcard, hataların ve asılsız bilgilerin kullanıcıları yanlış yönlendirmesinin önüne geçiyor.

Wildcard'da yer alan tüm içerikler belirli kategoriler altında toplanıyor. İlgimizi çeken haberleri ilgili kategoriler altında aratarak çok daha hızlı ve pratik bir şekilde bulabiliyoruz. Bu tarz bir uygulamada görmeyi arzu ettiğimiz gibi Wildcard'ta da sosyal medya desteğine yer verilmiş. Arkadaşlarımızla ve sosyal çevremizle paylaşmak istediğimiz haberleri, bu fonksiyonu kullanarak yayınlayabiliyoruz.

Hem görsel hem de içerik olarak tatmin edici bir haber takip deneyimi yaşatan Wildcard, bu kategorideki en iyiler arasındaki yerini zorlanmadan alıyor.

YORUMLAR