WindGuru

WindGuru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,036

  • Üretici

    Perceiveit Limited

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz WindGuru ile dünya üzerindeki farklı noktaların rüzgar, sıcaklık ve hava durumu bilgilerine erişebilirsiniz.

WindGuru kategorisinin en bilinen ve en çok kullanılan uygulamalarından bir tanesi. Özellikle denizciler ve denizcilikle amatör de olsa ilgilenenler için özel olarak tasarlanan WindGuru'nun kapsamlı özellikleri sayesinde rüzgar hareketlerini ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz.

Dünya üzerinde 3.000 noktanın bilgilerini toplayan uygulama kullanıcılara ayrıntılı rüzgar bilgi raporu sunuyor. Denizcilerin en büyük sorunlarından birisi de beklenmedik zamanlarda kötüye dönen hava ve ters esen rüzgarlardır. WindGuru ile denizin ortasındayken karşılaşabileceğiniz bu tatsız sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

Uygulamada rüzgar bilgisine ulaşabileceğiniz farklı bölgeler ve kıtalar mevcut. Afrika, Asya, Yeni Zelanda, Karayipler, Orta Amerika, Avrupa, Kuzey Amerika, Okyanusya gibi bölgelerden herhangi birini seçip rüzgar bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygulama ile bu bölgelerdeki rüzgar esiş yönü, sıcaklık, bulut durumu, yağmur durumu ve rüzgar hızı bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.

Son derece sade ve kullanışlı bir arayüz ile servis edilen WindGuru ücretsiz olarak indirebileceğiniz en faydalı denizcilik uygulamalarından bir tanesi.

YORUMLAR