Wingsuit Stickman 2.0 (ios)

Wingsuit Stickman

2.0
Wingsuit Stickman
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wingsuit Stickman ike gökyüzünde süzülmenin heyecanını yaşıyoruz

Wingsuit Stickman oyunculara ilginç bir uçuş deneyimi yaşatan eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir çöp adam oyunu olan Wingsuit Stickman'da wingsuit adlı uçuş ekipmanını kullanan bir çöp adamı yönetiyoruz. Yeni ortaya çıkan ve oldukça ilginç bir ekipman olan wingsuit yarasa kanatlarına benzeyen yapısıyla ekipmanı kullanan kişilerin yüksekten atladıklarında havada süzülmelerini sağlamakta. Kullanan kişilerin inanılmaz hızlarda yere paralel uçuş yapamalarına olanak sağlayan bu ekipman ile adrenalin dolu anlar yaşanabiliyor. Wingsuit Stickman bize bu adrenalini mobil cihazlarımızı kullanarak yaşayabilme imkanı veriyor.

Wingsuit Stickman'da telemel amacımız wingsuiti ile uçuş yapan çö adamımızı yönlendirerek belli görevleri tamamlamak. Bu işi yaparken bir yandan önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyor, yere çakılmadan veya havadaki nesnelere çarpmadan ilerlemeye ve diğer yandan da havadaki yıldızları toplamaya çalışıyoruz. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerlemekteyiz.

Başarılı bir fizik motoruna sahip olan oyun 2 farklı kontrol yönetimiyle oynanabilmekte. Oyunda yakaladığınız yüksek puanları çevrimiçi veya çevrimdışı liderlik panolarına yazdırabilme imkanınız da bulunmakta.