Winter Traffic Car Driving 3D

Winter Traffic Car Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    98

  • Üretici

    Zuuks Games

Winter Traffic Car Driving 3D, kış şartlarının hakim olduğu bir atmosterde araç kullanmanın ne kadar zor olduğunu görebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Zorlu hava şartlarında araç kullanmak oldukça zordur. Yoğun kar yağışı, tipi veya sis gibi koşullar kazaya davetiye çıkardığı gibi, hayatımızı da tehlikeye atar. Gerçek hayatta özellikle kış aylarında gördüğümüz haberlerin büyük kısmını oluşturan bu koşulları bir simülasyon oyunu aracılığıyla test etmek ister misiniz?

Winter Traffic Car Driving 3D, kış şartlarının hakim olduğu bir atmosterde araç kullanmanın ne kadar zor olduğunu görebileceğiniz bir simülasyon oyunu. Oyun o kadar gerçekçi grafiklere ve atmosfere sahip ki uzun süre başından kalkamıyorsunuz. Zorlu hava şartlarının getirdiği zorlukları birebir yaşıyorsunuz. Trafik sıkışıyor, yollar çok kaygan ve dağlık arazi de ilerlemeniz gerekiyor. 

Oyunda gerçekçi bir sürüş deneyimi görüyoruz. Bu açıdan Winter Traffic Car Driving 3D oyunu, benzer türde oyunlarda görmemizin zor olduğu bir yapıya sahip. iPhone veya iPad cihazlarımıza yükleyip başladığımızda ilk olarak mükemmel HD grafikler göze çarpıyor. Kar efektleri ve atmosferin beni etkilediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunda 8 farklı araba türü ve her biri en az 1 km uzunluğunda zorlu yollar bulunuyor. 8 farklı kamera açısıyla da yaşadığımız deneyimi değişik alanlardan görebiliyoruz. 

Karlı havada araç nasıl kullanılır görmek istiyorsanız Winter Traffic Car Driving 3D oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR