Wipeout Dash 2 1.4 (ios)

Wipeout Dash 2

1.4
Wipeout Dash 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birinci oyunda kaldığı yerden sadece devam etmeyen Wipeout Dash 2, yeni fizik tabanlı bulmacaları ve gelişmiş kontrolleriyle de daha ilginç bir oyun olmayı başarıyor.

Wipeout Dash 2, seriyi sadece kaldığı yerden sürdüren bir devam oyunu değil. Yeni fizik tabanlı dinamikleri her zamankinden daha gelişmiş olan bu bulmaca oyunu yeni sürükle ve bırak komutları sayesinde oyuncunun kontrol seçeneklerini de arttırıp seriyi takip edenler için küçük bir devrim yaratmış. Bununla birlikte kalitesi artan bölüm tasarımları da çok tatmin edici bir atmosfer yaratıyor. Teknolojiyi tasarımla birleştirip ivme kazanan bir oyun olarak seriyi takip etmemiş olanlar için başlaması, alışması ve öğrenmesi kolay ancak uzmanlaşması herkes için zor olan bir oyun sunulmuş.

Milyona yakın oyunseverin tercih ettiği serinin ikinci oyunu olan Wipeout Dash 2, oyunseverlere 40 farklı bölüm sunuyor. Bunun haricinde her oyunseveri mutlu eden bir başka özellik de oyunun tamamen ücretsiz indirilebilmesi. Oyun kalitesini artırmak isteyenler için para ödeyip reklamları kaldırmak da mümkün. Öte yandan jeton ödemeli bir sistem aracılığıyla uzunca takıldığınız ve vaktinizi fazlasıyla çalan bir bölümü es geçip sonraki mücadelelere kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün.

YORUMLAR