Wipeout

Wipeout
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout, birbirinden zorlu oyunlar ile dolu olan parkuru en kısa sürede bitirmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOS oyunu.

Not: Uygulamayı şu an için Türk kullanıcılar indiremiyor. Türkiye'ye açılmayan oyunun bir süre sonra gelme ihtimali bulunuyor.

Wipeout, televizyon ekranlarından çok iyi bildiğimiz oyunun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu. Asuman Krause'nin neşeli bir şekilde sunduğu oyunda birbirinden zorlu ve eğlenceli oyun parkurunu tamamlamak ilk amacınız. Tabi uygulama içerisinde de Asuman Krause sunmuyor.

Hoplamalı, zıplamalı ve bol aksiyonlu oyunda genellikle üzerinize gelen engellerin üstünden zıplayacak ve kocaman topların üzerlerine basıp seke seke karşıya geçmeye çalışacaksınız. Eğer başaramazsanız soğuk su dolu havuza düşüyorsunuz ve geri gelerek parkuru tamamlamaya çalışıyorsunuz. Parkuru tamamladıktan sonra performansınızın tamamının tekrarını izleyerek hem gülebilir hem de hatalarınızı görebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynama frsatı bulacağını oyunda ilk başlarda biraz zorlanabilirsiniz fakat daha sonra bağımlısı olacak ve başından ayrılamayacaksınız. Oyunda başarılı olmanın şartlarından bir tanesi hızlı reflekslere ve keskin gözlere sahip olmak. Eğer yeterince dikkatli olamazsanız parkuru kötü sürede tamamlarsınız. Parkurdaki oyunlarda yapacağınız artistik hareketler size ekstra puan kazandırıyor ve bu puanları kullanarak farklı oyunlar açabilir yada güçlendirici kafalık alabilirsiniz.

Henüz Türkiye'de yaşayan iPhone ve iPad kullanıcılarının indirmesine açılmayan oyun 1.99 Dolar karşılığında satılıyor ve ücretsiz versiyonu bulunmuyor. Farklı bir ülkede yaşıyorsanız yada bir süre beklerim diyorsanız uygulamayı zaman zaman kontrol ederek ilk fırsatta oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR