Wire Defuser

Wire Defuser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sinsice hazırlanmış tuzaklarla dolu saatli bombaları etkisiz hale getirmenizi gerektiren bir zeka oyunu arıyorsanız Wire Defuser tam da aradığınız şey.

Bombaları etkisizleştirmenin asıl adrenalini ölüm kalım meselesi mi yoksa kısıtlı olan zaman mıdır konusu tartışıladursun, bu heyevanı mobil platforma aktarmayı başaran bir mobil oyun var. Wire Defuser isimli bu hızlı tempolu beceri oyununda önünüzde büyük hadarlar verecek bombaları durdurmanız gerekiyor ve karşınıza çıkanlar kablolar, butonlar, şalterler, sayaçlar ve benzeri engeller. Bunları doğru zamanlama ile kavradığınız noktada görevinizi başarı ile tamamlayabiliyorsunuz. Aksi takdirde işiniz oldukça zor olacaktır.

Bulkypix yapımı bir oyun olan Wire Defuser hem Android hem de iOS platformlarında oldukça ilgi görmeyi başardı. Doğru sıralama ile çözmeniz gereken bir bulmacanın içinde bulunduğunuzu belirterek yanlış hamleler yapmanın kritik bir hatadan sonra bölümü kaybetmenize neden olacaktır. Bu nedenle önünüze dizili olan seçenekleri kelimenin tam anlamıyla iyi okumanız gerekiyor. El becerisi ve zeka oyunları sizi bekliyor olacak.

Bombaların nasıl etkisiz hale getirileceği konusunda dizginlenemez bir iştahı olanlara bu oyun eğitici olmakla birlikte oldukça da sürükleyici gelecektir. İşin en güzel tarafı ise ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

YORUMLAR