Wizard of Oz Slots 2.1.18 (ios)

Wizard of Oz Slots

Wizard of Oz Slots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir slot oyunudur.

Wizard of Oz yani Türkçe adıyla Oz Büyücüsü'nü bilmeyen yoktur sanıyorum. Küçüklüğümüzde çizgi filmi olan daha sonra filmi ve hatta farklı farklı filmleri çekilen bu hikaye hepimizi bir şekilde etkilemiştir diye düşünüyorum. Artık bu film temalı oyunlar da mevcut.

Kumarhane oyunları konusunda çok başarılı olan ve oynadığımız pek çok oyunun yapımcısı olan Zynga tarafından geliştirilmiş olan, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Wizard of Oz Slots da bu oyunlardan bir tanesi.

Bu oyunda Oz Büyücüsünün büyülü ve fantastik dünyasına konuk oluyor ve Dorothy, teneke adam, korkak aslan ve korkuluk ile tanışma fırsatı buluyorsunuz. Oyunda her slot makinesi filmin bir bölümü temel alınarak tasarlanmış. Böylece her makineyi açtırdığınızda filmin de belli bir bölümünü açtırmış oluyor ve hikayede ilerleyebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri de gayet renkli, canlı ve gerçekçi görünümlere sahip diyebilirim. Ayrıca oyunda  kullanabileceğiniz bolca ücretsiz hak, size çok fazla kazandıran jackpotlar, mini oyunlar, bonuslar ve daha pek çok özellik mevcut.

Eğer siz de slot oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR