Wolfify 1.3 (ios)

Wolfify

1.3
Wolfify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    658

  • Üretici

    Apptly LLC

Wolfify ile fotoğraflarınıza kurt adam görünümü kazandırabilirsiniz

Wolfify kullanıcılara fotoğraflarını fotomontaj yoluyla birer kurt adama dönüştürme imkanı veren ilginç bir kamera uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wolfify temel olarak bize fotoğraflarımıza kurt adamların sahip olduğuklarına benzer şekilde yüz tüyleri, sakallar, kalın kaşlar ve büyük sivri dişler ekliyor. Bu iş için dilerseniz fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğrafları kullanabiliyorsunuz, dilerseniz uygulama aracılığıyla kameranızı kullanarak yeni fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Wolfify fotoğraflarınıza kurt adam görünümü ekleme işlemini tek dokunuşla halledebilmekte. Wolfify ile sadece fotoğraflarınızı kurt adama dönüştürmekle kalmıyorsunuz, fotoğraflarınız birer canlı animasyonlara çevriliyor. Animasyonlara dönüşen kurt adam fotoğraflarınız tıpkı bir kurt adam gibi hırlıyor, uluyor ve kurt adamlara özgü birçok farklı hareket gerçekleştiriyor.

Wolfify ile fotomontaj işlemi uyguladığınız fotoğrafları veya videoları uygulama içerisinden direkt olarak MMS, e-posta, Facebook, Twitter, YouTube veya Instagram üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR