Wonder Wool

Wonder Wool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    44

  • Üretici

    DADIU

Wonder Wool, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir mitolojik macera oyunu.

Wonder Wool, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir macera oyunu olarak öne çıkıyor. Göz alıcı mekanlarda giriştiğimiz bu ilginç mücadele kaynağını Yunan mitolojisinden alıyor. Bu yüzden oyunda mitolojik yaratıklarla karşılaşıyoruz ve fantastik bir deneyim yaşıyoruz.

Oyundaki temel amacımız rüzgar estirme yeteneğimizi kullanarak koyunları yönlendirmek ve tek gözlü mitolojik yaratıklardan uzak durmak. Bu kötücül karakterler koyunlarımıza zarar vermek istiyorlar. Bizse bu hedefe ulaşmalarına engel olmaya çalışıyoruz. Elbette bu yolculuktaki tek düşmanımız bu yaratıklar değil.

Gittiğimiz yolda daha pek çok tehlike bizleri bekliyor. Hızlı kararlar vermeli ve bu kararları anında uygulayarak tehlikelerden sakınmalıyız. Neyse ki bu amaç uğruna kullanabileceğimiz bazı ilahi güçler var. Sahip olduğumuz güçleri kazandığımız tecrübe puanlarını kullanarak daha ileri aşamalara taşıyabiliyoruz.

Göze hoş gelen, kaliteli çevre modellemelerine yer verilen oyunda Antik Yunan'ın keşfedilmemiş köşelerine yolculuk ediyoruz. Eğer siz de mitolojiye meraklıysanız ve bu temaya odaklanan bir macera oyunu arıyorsanız Wonder Wool'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR