Wonderlines

Wonderlines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Nevosoft Inc

Wonderlines, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, keyifli ve sürükleyici bir eşleştirme oyunu.

Wonderlines, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyunda benzer şekillere ve renklere sahip olan topları yan yana getirmeye ve bu şekilde tüm tabloyu bitirmeye çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için üç tane veya daha fazlasının yan yana olması gerekiyor.

Wonderlines'da Aztek temasına yer verilmiş dolayısıyla oyun sırasında karşımıza çıkan bölümlerin teması Aztek esintileri içeriyor.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması bu tarz oyunların neredeyse tamamında karşılaştığımız türden. Kısaca açıklamak gerekirse, objeleri hareket ettirmek ve yerlerini değiştirmek için parmağımızı üzerlerinde kaydırmamız yeterli oluyor. Oyunda 70 farklı bölüm bulunuyor. Her ne kadar farklı dizilimlere sahip olsalar da bölümler bir süre sonra monotonluk hissi veriyor. Bu yüzden kısa bir süre sonra sıkılmanız olası. Zorlandığınız bölümlerde güçlendiricileri kullanarak bu bölümleri daha rahat geçebiliyoruz. Fakat asıl önemli olan şey bu sihirli güçlendiricileri tam zamanında kullanmak.

Wonderlines'da kullanılan grafik modellemeleri ortalamaları yakalamakta güçlük çekmiyor. Elbette daha iyilerine denk gelmiştik fakat bu da hayal kırıklığı yaratacak seviyede değil. Eşleştirmeler sırasında ortaya çıkan animasyonlar da tatmin edici. Eşleştirme oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Wonderlines'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR