Wondershare PowerCam 3.2.2 (ios)

Wondershare PowerCam

Wondershare PowerCam
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wondershare Powercam ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraf çekebilir, efektlendirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Wondershare Powercam uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme ve çekme uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Pek çok benzer uygulamanın aksine ücretli olarak sunulan Powercam, ücretinin karşılığını yeterince veriyor diyebilirim. Sahip olduğu tüm özellikleri anlaşılır ve kolay bir arayüzde bizlere sunması ise onu daha da etkili bir hale getiriyor.

Uygulamada fotoğraf çekmek istediğinizde sahip olduğu sekiz farklı çekim modunu kullanarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ayrıca efektleri daha fotoğrafı çekmeden önce önizleme opsiyonunu kullanarak çektikten sonra nelerle karşılaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Cihazınızın kamerası 1080p çekimi destekliyorsa Powercam bu konuda da destek sunuyor fakat donanım üreticinizin belirttiği özelliklere göz atmanız gerekiyor.

Fotoğraflarınızı çektikten sonra düzenlemek de elbette mümkün. Döndürme, kırpma, kesme, kontrast ve parlaklık ayarları, renk doygunluğu gibi tüm klasik gerekli düzenleme yetenekleri uygulama içerisinde bulunuyor. Dilerseniz daha detaylı ışık ayarlamalarını da yüzünüzü güzelleştirecek özellikleri de kullanabiliyorsunuz.

Birden fazla fotoğrafı sosyal ağlar üzerinden en etkili şekilde paylaşmak için kullanabileceğiniz kolaj hazırlama aracı ise bol fotoğraf çekmek isteyenlerin hoşuna gidecektir. Tabii ki çerçeve seçenekleri ve resim oranı gibi diğer opsiyonlar da kolajların daha iyi görünebilmesi için uygulamaya dahil edilmiş.