Wondr

Wondr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twitter'da canlı oturum başlatarak, takipçilerinizin anonim olarak sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni bir sosyal medya girişimi olan Wondr ile iOS cihazlarınız üzerinden Twitter’daki takipçilerinizle soru-cevap oturumu başlatabilirsiniz.

Anonim sohbet uygulaması connected2.me uygulamasından esinlenilerek, yine aynı geliştiriciler tarafından yayınlanan Wondr; Twitter’da bir hayli popüler olan canlı yayın özelliğini de kullanıyor. Wondr’a Twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra, canlı oturum için başlık belirliyor ve ardından yayını başlatıyorsunuz.

Yayına başladığınızda otomatik olarak takipçilerinize bildirim gönderen uygulama,yayınınızdan haberdar olan kişilerin katılmasıyla birlikte devam ediyor. Takipçilerinizin anonim olarak size sorularını yönelterek, aktif olarak herkesle iletişime geçebilmeniz mümkün. Uygulamada açtığınız oturumda birden fazla sohbeti yönetmenize imkan veren Wondr, aynı anda en fazla 10 kişiyle konuşmanıza izin veriyor. 10 kişiden fazlasını da otomatik olarak sıralıyor ve diğer konuşmalar bittikçe sırayla önlere alıyor.

Anonim sohbet uygulaması Connected2.me ve Twitter’ın canlı yayın özelliğinin karışımı olan Wondr uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.