Wooshmee

Wooshmee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Wooshme, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli fakat sinir bozucu bir beceri oyunudur. Oyunun en önemli özelliği bir Türk geliştirici tarafından yapılmış olması diyebilirim.

Flappy Bird'den sonra ortaya çıkan sinir bozucu fakat bağımlılık yapıcı oyun türlerini artık hepimiz biliyoruz. Uçmaktan koşmaya kadar çeşitlenen bu oyunların arasına Wooshme de katıldı. Burada ise ipe tutunarak ilerliyorsunuz.

Oyun yapısı ve kuralları itibariyle çok basit görünse de oynaması gerçekten zor ve bir süre sonra saçınızı başınızı yoldurmaya başlıyor. Fakat buna rağmen oyunu elinizden bırakamıyorsunuz. Amacınız iplere tutunarak gidebildiğiniz kadar uzağa gidebilmek.

Bunun için parmağınızı ekranda basılı tutuyor ve ipe tutunuyorsunuz. Parmağınızı bıraktığınız anda karakter uçmaya ve düşmeye başlıyor. Tekrar ekrana dokunduğunuzda ise tekrar ipe tutunuyor fakat elbette anlatıldığı kadar kolat değil.

Öncelikle hem tavana çarpmamaya hem de denize düşmemeye çalışıyorsunuz. Bununla birlikte sürekli karşınıza çıkan bir takım borulara da çarpmamanız gerekiyor. Dolayısıyla çok fazla uzaklara gidebilmek aslında hayal.

Otobüs beklerken, ders aralarında veya kısa süreli boşluğunuz olduğu zamanlarda oynayabileceğiniz gerçekten eğlenceli bir oyun olan Wooshme'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR