Wordament 2.6.3 (ios)
Wordament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Wordament, Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan online kelime bulma oyunu.

Sizler de benim gibi kelime bulma oyunlarını severek oynayan biriyseniz aynı anda binlerce kişiye karşı yarışma fırsatı sunan Wordament’ı kesinlikle denemelisiniz.

Dünya genelinde en iyi kelime avcıları ile karşı karşıya geldiğimiz oyunda bilginin yanında hız da büyük önem taşıyor. Küçücük tabloda saklanan kelimeleri bir bir ortaya çıkararak ilerlediğimiz oyunda kelimeleri bulmak için çapraz, ileri, geri, yukarı, aşağı kısacası her yönü denememiz gerekiyor. Bize verilen sürede bulmamız gereken kelime sayısı, kazanmamız gereken puan tablonun sol üst köşesinde belirtiliyor. Süre sona erdiğinde ise herkesin o tabloda bulduğu kelimeleri görüyoruz.

Oyun Türkçe dil desteği sunmasına rağmen Türkçe oynamamanızı tavsiye ederim. Oyun boyunca aklınıza gelmeyecek, gerçekten saçma ve Türkçemizde yer almayan kelimeler ortaya çıkıyor. Bu yönden bulmaca dilini İngilizce olarak ayarlamanızı öneririm.

En uzun kelimeyi bularak, en iyi puanı elde ederek, en fazla kelimeyi bularak, rakiplerinizi yenerek şampiyonlar tablosunda kendimizi gösterebileceğimiz oyunda istatistikler de oldukça önemli. Bulduğunuz en iyi kelime, toplam skorunuz, en iyi kelime sayınız gibi oyun içi istatistikleri görebilmeniz için Xbox veya Facebook hesabınıza giriş yapmanız şart olsa da misafir modunda da oyunu oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR