WordScatter! 1.1.3 (ios)

WordScatter!

WordScatter!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WordScatter!, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve dağınık halde verilen harfleri en kısa yoldan doğru kelimeyi oluşturacak şekilde dizmeniz gereken keyifli bir kelime oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen WordScatter mobil oyunu, dağınık şekilde verilen harfleri en kısa yoldan doğru hamlelerle dizerek hedef kelimeyi yazmaya çalışacağınız eğlenceli bir mobil kelime oyunudur.

Kelime oyunlarında yeni bir tarz olarak lanse edilen WordScatter mobil oyununda bir kare oyun tahtası üzerinde dağınık yerleştirilen harfleri tıpkı bir rübik küp gibi yerlerinden oynatarak doğru hizaya sokarak istediğiniz kelimeyi yazmaya çalışacaksınız.

Ancak oyunun en can alıcı noktası hamle sayısının kısıtlı tutulması. WordScatter oyununda süre limiti olmasa da hamle sayısı belli bir sayıyla kısıtlanmış durumda. Oyunun ilk bölümlerinde kısa ve daha az hamleyle çözülebilen kelimeler ve kombinasyonlar verilirken ilerleyen bölümlerde daha komplike kelimeler ve harf dağılımı gözlemleniyor. Oyunda tıkandığınız noktalarda ise liderlik tablosunu incelemenizi öneriyoruz. Zira diğer kullanıcıların yapabildiğini görerek gözünüze imkansız gibi görünen bulmacaların üstesinden gelmek için ilham alacaksınız. Oynaması kolay ancak usta olması zor bir oyun olan WordScatter kelime oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR