Work Folders 1.2.0 (ios)

Work Folders

Work Folders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Work Folders uygulaması Microsoft sunucularıyla birlikte istediğiniz her yerden dosya yönetimine imkan sağlar.

Gelişen teknolojiyle birlikte artık iş dünyasında tüm dosyalar internet üzerinden paylaşılır hale geldi. Yani personeller çalışırken kağıtlar yerine internette bulunan dosyalara bakarak işlem yapıyorlar. Elektronik belgenin zamanla yaygınlaşmasını fırsat bilen Microsoft, Work Folders ismini taşıyan ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan yeni bir dosya yönetim uygulaması geliştirdi.

Work Folders, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya yönetim uygulaması. Bu uygulama sayesinde istediğiniz her yerden iş dosyalarınız ulaşabilir, revize edebilir veya komple silebilirsiniz. Ortak bir mail adresi aracılığıyla da diğer iş arkadaşlarınıza dosya göndermeye imkan sağlayan Work Folders, oldukça başarılı bir performans sunuyor.

Work Folders uygulaması aynı zamanda gizli kalmasını istediğiniz dosyaları şifreleme seçeneğine de sahip. Yani rakamlardan oluşan şifreniz ile özel dosyalarınıza sadece siz erişim sağlayabileceksiniz. Birçok dosya formatını açmayı ve saklamayı destekleyen Work Folders, belgelerle uğraşanları ve elektronik ortamdaki dosyalarına her an ulaşabilmeyi isteyenlerin ilk tercihi olma yolunda ilerliyor. Dilerseniz hemen şimdi Work Folders'u ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR