World Chef 1.14.1 (ios)

World Chef

World Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Chef, dünyanın en iyi restoranı olmaya çalıştığınız zaman yönetimi oyunu.

World Chef, hem iPhone hem de iPAd’inizde oynarken keyif alacağınız restoran işletme oyunu ve gerek görsel gerekse de oynanış açısından detaylı hazırlanmasıyla öne çıkıyor. Mütevazi küçük restoranınızı VIP müşterilerin geldiği şık restorana çevirmeye çalıştığınız oyunda sadece restoranınızı değil, etrafına da göz atmanız gerekiyor.

Kimsenin bilmediği oldukça küçük bir restoranda oyuna başlıyoruz. İlk günlerimizde menü çeşidimiz fazla olmadığından daha da önemlisi tanınmadığımızdan fazla müşteri uğramıyor. Gece gündüz çalışarak menülerimizi zenginleştiriyor ve restoranımızın görünümü değiştiriyoruz. En iyisi olana kadar durmamamız gerekiyor. Restoranımızı yeterince genişlettiğimizde restoranımıza helikopterle gelen VIP müşterileri ağırlamaya başlıyoruz. Tabii ki gün sonunda kazancımız daha da artıyor ancak VIP müşterileri memnun etmek için farklı lezzet arayışlarına girmemiz gerekiyor.

Benzer oyunlardaki gibi sadece mutfağın içerisinde bulunmuyoruz. Restoranın genelinden sorumlu kişiyiz ve restoranın çevresini takip etme şansına sahibiz.

YORUMLAR