World Poker Club 1.12 (ios)

World Poker Club

World Poker Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir poker oyunudur.

World Poker Club, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir poker oyunudur. Oyunda sadece çok bilinen Texas Holdem poker oyunu değil bununla birlikte çok fazla adı duyulmamış bir diğer poker oyunu çeşidi olan Pmaha da bulunuyor.

Biliyorsunuz şu anda mobil cihazlarda olsun bilgisayarlarda olsun tercih edebileceğiniz pek çok poker oyunu var, bu sebeple poker oyunları hiç bir zaman popülerliğini kaybetmiyor diyebilirim. World Poker Club da onların arasındaki yerini aldı.

Özellikle Türkçe desteği olması bence en önemli özelliklerinden birisi olan World Poker Club ile çevrimiçi bir şekilde dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı poker oynama şansına sahipsiniz.

5 milyona yakın indirilme sayısıyla da dikkat çeken oyun gerçekten şık ve göze hoş görünen tasarımı ile dikkat çekiyor. Oyun ücretsiz fakat eğer isterseniz oyun içi satın almadan fiş paketleri satın alabiliyorsunuz.

Oyunun değişik özelliklerinden bir tanesi, farklı masalarda oynadıkça çeşitli koleksiyon öğelerini toplama ve tamamlama şansına sahip olmanız diyebilirim. Bu da oyuna bir çeşit amaç hissi katıyor. Ardından bu öğeleri oyun fişi ile de değiştirebiliyorsunuz.

Yine oyunda anlık turnuvalar ile haftalık turnuvalar bulunuyor. Ayrıca sürekli olarak bonus fişler ve çeşitli ödüller de oyunda sizleri bekliyor. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken indirdikten sonra Facebook hesabınızla bağlanmak.

Eğer siz de kendinizi şanslı hissediyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR