World Soccer Striker

World Soccer Striker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Soccer Striker, tamamen ücretsiz olarak sunulan heyecanlı bir futbol oyunu.

World Soccer Striker, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu. Futbola mizahi bir bakış açısı getiren World Soccer Striker hızlı ve dinamik yapısıyla öne çıkıyor.

Kafa Topu'nu anımsatan World Soccer Striker'da bire bir maçlara çıkıyor ve rakibimizi yenmeye çalışıyoruz. Elbette bunu başarması pek kolay olmuyor. Oyunda her karakterin kendine özgü hareketleri ve özel güçleri var. Bu arada dünyanın en iyi 32 takımından oyuncuların yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın alt bölümünde yer alan butonları kullanarak futbolcumuzu kontrol edebiliyoruz. Oyunda başarılı olabilmek için dikkat etmemiz gereken en temel şey zamanlama. Ancak iyi bir zamanlamayla topa vurursak gol atabiliyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de karakterlerin tamamen kişiselleştirilebilir özelliklere sahip olması. Birbirinden ilginç ve farklı kostümleri açarak kontrolümüzde olan futbolcuları dilediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz. Game Center desteği de sunan World Soccer Striker'da istersek arkadaşlarımızla mücadele edebiliyoruz.

YORUMLAR