World Zombination

World Zombination
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Zombination, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz kaliteli bir MMO oyunu.

World Zombination hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir MMO oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ister zombilerin kontrolünü alarak dünyayı yok ediyoruz ya da son kalan insanların kontrolünü alarak zombilere karşı koymaya çalışıyoruz.

Hem insanların hem de zombilerin kendilerine özgü birimleri var ve bölümleri geçtikçe yenileri açılıyor. Elbette açıldıkları gibi tam performans sergilemiyorlar. Bu birimleri eğitmek ve güçlendirmek tamamen bizim elimizde.

Oyunda şayet zombileri seçersek tek amacımız dünyayı yok etmek. Eğer insanları seçersek birimleri stratejik bir şekilde yerleştirerek savunduğumuz şehirlere zombileri sokmamaya çalışıyoruz. İnsanları seçince sürekli olarak saldıran zombi gruplarını karşıladığımız için sanki bir kule savunma oyunu oynuyormuş hissine kapılıyoruz.

Dikkat çeken özellikler;

  • 50 farklı güçlendirilebilir birime sahibiz
  • Dinamik bölüm tasarımları arasında sürekli yeni bir şeyler keşfediyoruz
  • Arkadaşlarımızla bir araya gelerek kendi klanlarımızı kurabiliyoruz
  • 50 tekli oyuncu görevinde mücadele edebiliyoruz
  • Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla da mücadele edebiliyoruz

Gerçek zamanlı strateji ve savaş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride deneyebileceğiniz kaliteli bir oyun arayışındaysanız World Zombination'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR