World's Hardest Escape Game 1.0 (ios)

World's Hardest Escape Game

1.0
World's Hardest Escape Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

World's Hardest Escape Game, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur. Genel olarak başarılı bir oyun olan World's Hardest Escape Game size saatler dolusu eğlence sunuyor.

İsminden de anlayabileceğiniz gibi dünyanın en zor kaçış oyunu olduğunu iddia ediyor olsa da bence tam olarak öyle değil ve bu da aslında onu daha güzel yapmış. Çünkü beceremeyeceğiniz kadar zor bulmacar olduğu zaman odadan kaçış oyunları eğlenceli olmuyor aksine bir işkenceye dönüşüyor.

Bu yüzden de ne çok zor ne de çok kolay sınırının tam ortasında olan oyunlar çok daha eğlenceli oluyor. İsminin aksine bu oyun da bu tanıma uyan oyunlardan bir tanesi. Sizi zorlayacak ve aklınızı çalıştırmanızı sağlayacak bulmacalar içeriyor fakat aynı zamanda bu bulmacaları çözmek için kafanızı duvarlara vurmak zorunda kalmıyorsunuz.

Oyunun grafikleri de gerçekçi mekanlar olması açısından gayet güzel diyebilirim. Yine oyunun kontrolleri ve kullanıcı arayüzü de yine gayet başarılı. Oyunda 20 adet bölüm yani 20 farklı mekan bulunuyor. Bu da size bir kaç saatlik eğlence sunuyor. Fakat bittikten sonra bu bölümler size yetmiyor diyebilirim.

Genel olarak güzel bir odadan kaçış oyunu olan Hardest Escape Game'i kaçış oyunu meraklılarına tavsiye ediyorum.

YORUMLAR