Worms 2: Armageddon 1.14 (ios)

Worms 2: Armageddon

Worms 2: Armageddon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worms 2: Armageddon klasik oyunun iOS versiyonudur

Worms 2: Armageddon ilk olarak 90'lı yıllarda bilgisayarlarımıza çıkan klasik Woms serisinin 2. oyununun iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lere uyarlanmış halidir.

Sevimli kahramanları, renkli ve hoş grafikleri ve herşeyden önemli olarak inanılmaz bir eğlence sunan oynanışıyla Worms 2: Armageddon bize bilgisayarlarımızda saatler süren keyif yaşatmış, bağımlılık yapan yapısıyla bilgisayar başında sabahlamamıza neden olmutşu. Şimdi bu eğlence oyunun mobil versiyonu sayesinde tabletlerimize ve akıllı telefonlarımıza taşınıyor ve her gittiğimiz yerde boş zamanlarımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmemizi sağlıyor.

Worms 2: Armageddon sevimli solucanları çarpıştırdığımız sıra tabanlı stratejik bir savaş oyunudur. Oyunda sıra sıra rakiplerimizle birbirimize belirlenen süre içerisinde saldırmaya ve hayatta kalarak galibiyete ulaşan takım olmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmemiz için bize uçuk silah ve yardımcı araç seçenekleri sunuluyor. Kimi zaman dağların içinden tüneller kazarken, kimi zaman el bombaları, roket atarlar, pelikan saldırıları, napalm saldırıları kullanılyor, jet pack sayesinde havada süzülebiliyoruz. Oyun haritasındaki patlayıcı varilleri ve yardımcı eşyalar ve yeni silah ve saldırı çeşitleri içeren kutuları patlatarak rakibimize üstünlük sağlayabiliyoruz.

Worms 2: Armageddon'u bilgisayara karşı tek kişilik oyun modunda oynayabileceğiniz gibi oyunun çoklu oyuncu modunda 16 oyuncuyla aynı anda takımlar halinde çarpışabiliyorsunuz. Worms 2: Armageddon strateji ve eğlenceyi birleştiren başarılı bir zeka oyunu.

YORUMLAR