Worms 4 1.02 (ios)

Worms 4

Worms 4
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worms 4 online olarak oynayabileceğiniz keyifli bir savaş oyunudur

Worms 4 bilgisayarlarımızda büyük keyifle oynadığımız Worms serisinin son oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu mobil taktiksel savaş oyunu bize sevimli ve bir o kadar da ölümcül olan solucan dostlarımızdan oluşan bir takım kurma ve düşman takımlarla savaştırma imkanı veriyor. Önceki Worms oyunlarında olduğu gibi yine sıra tabanlı bir şekilde savaşıyoruz. Önce hamlemizi yapıyoruz ve sonrasında düşmanımızın hamlesini yapmasını bekleyerek ona karşılık veriyoruz. Oyun haritasındaki patlayan variller, mayınlar gibi tuzaklardan da faydalanarak ya da düşmanlarımızı uçurumlardan aşağıya doğru yuvarlayarak onları yok edebiliyoruz.

Worms 4'te önceki Worms oyunlarına göre daha geniş silah seçeneğine sahibiz. Ayrıca seride ilk olarak kullandığımız silahları geliştirebilmemize de imkan veriliyor. Oyun içinde yüzlerde geliştirme seçeneği bulunmakta. Oyunu tek başınıza oynamak isterseniz 5 farklı mekanda 80 bölüm sizi bekliyor. Bunun yanında heyecan ve rekabeti daha yoğun yaşamak isterseniz oyunun çok oyunculu modunda diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Worms 4'te oyunculara soluncanlarını kişiselleştirebilmek için farklı seçenekler sunuluyor. Bu sayede takımınızdaki her solucanın özel görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri genel olarak göze hoş görünüyor.

ARTILAR

Türkçe desteği

Multiplayer desteği

Güzel grafikler

EKSİLER