Wraithborne 1.20 (ios)

Wraithborne

Wraithborne
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wraithborne başarılı bir rol yapma oyunudur

Wraithborne güzel grafikleri ve gerçek zamanlı savaş yapısıyla öne çıkan eğlenceli bir mobil rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde oynanabilen Wraithborne Unreal grafik motoruyla geliştirilmiş kaliteli grafiklere sahip olan bir oyun. Oyun görsel olarak tatmin etmesinin yanında bolca aksiyon içeriyor ve Diablo ile alışık olduğumuz hack & slash türünü mobil cihazlara taşıyor.

Wraithborne'da bütün olaylar büyü gücünün yeryüzünde tekrar ortaya çıkmasıyla başlıyor. Büyü gücünün ortaya çıkışı beraberinde kötü sonuçlar da doğurmuştur. Büyüyle birlikte kurtadamlar, hayaletler ve goblinler gibi mistik yaratıklar da yeryüzüne çıkmış ve serbestçe dolaşmaya başlamışlardır. Bu yaratıkların beraberlerinde getireceği yıkımı durdurabilecek tek kahraman ise Wraithborne adlı antik yazıtların gücünü kullanabilen kahramanlardır. Oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve Wraithborne ile yolculuğa çıkarak geride kalan İnsanlık Çağı'nın yıkık harabelerinde kutsal yazıtların peşine düşüyoruz.

Wraithborne bolca aksiyon sunmasının yanında oyunu zenginleştirecek ve oyun süresini uzatacak klasik RPG öğelerine de sahip. Eşya yağmalama sistemi sayesinde birçok büyülü silah ve zırh oyunda bizleri bekliyor ve görevleri tamamladıkça ve yaratıkları öldürdükçe kahramanımızı geliştirebiliyor, yeteneklerini güçlendirebiliyoruz.

YORUMLAR