Wrath Of Belial

Wrath Of Belial
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrath Of Belial ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunudur

Wrath Of Belial eğer fantastik hikayeye sahip oyunlardan hoşlanıyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Wrath Of Belial'da bütün olaylar cennetten sürülmüş bir tanrı olan Belial'in cehennemin hizmetkarlarını yanına alarak dünyaya saldırmasıyla başlıyor. Etrafı yakıp yıkarak dünyayı kaosa sürükleyen bu cehennem ordularını durdurmak ise bir grup kahramana düşüyor. İşte biz bu kahramanları yönetiyoruz ve Belial'ın şeytani krallığına saldırıyoruz.

Wrath Of Belial'da takımımıza dahil olan kahramanlar savaşlarda başarı kazandıkça gelişebiliyorlar. Her yok ettiğimiz düşmandan ve tamamldığımız görevden bir miktar tecrübe puanı kazanıyoruz. Bu tecrübe puanı kahramanlarımızın seviye atlamasına yardımcı oluyor. Seviye atladıkça yeni yetenekler öğrenebiliyorlar ve daha güçlü silah ve zırhları kullanabiliyorlar. Oyun boyunca karşımıza güçlü ve zorlu bölüm sonu canavarları çıkıyor. Bu canavaraları yok ettiğimizde ise büyük ödüllerin sahibi olabiliyoruz.

Wrath Of Belial aksiyon RPG tarzında bir oynanışsa sahip. Savaş sistemi gerçek zamanlı olarak işliyor. Fakat oyunda savaşlar parça parça yapılmakta. Bir düşman grubuyla karşılaştıktan sonra bir sonraki düşman grubuyla karşılaşıyoruz. Bu yapı oyunun akıcı olarak oynanmasını engelliyor. Wrath Of Belial'ın grafiklerinde ve çevre tasarımlarında World of Warcraft ve Diablo 3'ün yansımalarını görmek mümkün.

YORUMLAR