WWE 2K

WWE 2K
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE organizasyonunun resmi lisanslı oyun serisi mobil cihazlarda da son derece iddialı bir profil çiziyor.

Amerikan güreşi sevenlere gün doğdu. 2K Games tarafından hazırlanan oyun serisinin belki de çok sevilenleri arasında yer alan WWE 2K sonunda iPhone ve iPad cihazlarından oynanabiliyor. John Cena ve Rey Mysterio gibi efsane karakterlerin yer aldığı bu oyunda ring üzerinde pankreas güreşi olarak da bahsedilen bir şovun dövüşenleri arasında yer alacaksınız.

Seçmiş olduğunuz karaktere özel temalar, giriş animasyonları ve müzikleri olan oyun, sevdiğiniz karakterlerle özdeşleşebileceğiniz bir oyun deneyimi sunmakta geri kalmıyor. Bu karakterlerin arasından kimi seçeceğinize karar veremediyseniz kendi özel karakterinizi yaratıp devler arenasına katılmanız da mümkün. Özellikle de oyunda yer almadığı için üzüldüğünüz bir karakter varsa bu durumu değiştirmek sizin elinizde.

WWE'nin farklı turnuva çeşitlerine rastladığınız oyunda seçmiş olduğunuz karakterin saygınlığını artırıp yeteneklerini geliştirmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için hazırlanmış olan kariyer moduyla birlikte her gün yeni bir rekabet sizi bekliyor olacak. İnternet bağlantısı sayesinde multiplayer oynamanızı da sağlayan WWE 2K ile dünya üzerinde her yerden rakip bulmanız mümkün olacak. Oyunu oynadıkça açılan yeni ekstralar sayesinde birçok kişiselleştirme seçeneği ile karakterlerinizi daha özel bir hale getirebileceksiniz.

iPhone ve iPad cihazlarında görsel anlamda sağlam bir iş çıkartan oyun eski cihazlarla uyum göstermeyebilir. Öte yandan dokunmatik ekranda olan kontroller başta alışmanızda zorluk yaratsa da zaman ile bu durum değişiyor.

YORUMLAR