WWE Immortals

WWE Immortals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE Immortals kolay kontrollere sahip bir dövüş oyunudur

WWE Immortals profesyonel Amerikan güreşi karşılaşmalarının yapıldığı WWE arenalarını fantastik bir hikayeyle birleştiren bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan WWE Immortals'da Hulk Hogan, The Rock, John Cena, Triple H, The Undertaker, The Bella Twins gibi ünlü Amerikan güreşçilerinin süper kahramanlara dönüştüğünü görüyoruz. Bu kahramanlardan 3 tanesini seçerek kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz ve savaş alanlarına çıkarak rakip takımlarla kapışıyoruz.

WWE Immortals'da kahramanlarımız süper yeteneklerle donatılmış ve bu süper yeteneklerimiz dövüşün gidişatını değiştirebiliyor. Ayrıca dövüşleri kazandıkça seviye atlayabiliyoruz ve kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebiliyoruz.

WWE Immortals'ı tek kişilik oyun modunda oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden diğer oyuncuların takımlarıyla eşleşerek de oynayabilirsiniz. Oldukça yüksek grafik kalitesine sahip oyun eğer WWE hayranıysanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR