WWE

WWE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE, Dünya Güreş Şovları hakkındaki haber ve videolara ulaşabileceğiz ve aynı zamanda WWE etkinliklerinin takip edebileceğiniz resmi iOS uygulaması.

WWE, güreşle ilgisi olmasa bile bir çok kişinin bildiği Dünya Güreş Şovu'nun resmi iOS mobil uygulaması. Özellikle güreş severler için geliştirilen uygulama sayesinde WWE'nin haberlerini, videolarını ve etkinliklerini takip edebiliyorsunuz.

İstediğiniz zaman ve yerde WWE'yi yakından takip edebileceğiniz uygulama WWE etkinliklerinin tüm haberlerini okumanızı, binlerce fotoğrafına bakmanızı ve videolarını izlemenizi de sağlıyor.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor fakat tam anlamıyla yararlanabilmek için WWE üyeliği satın almanız gerekiyor. Eğer üyelik satın alırsanız bir çok ekstra içeriğe de erişebiliyorsunuz. Fakat WWE üyeliğinin aylık ödemesi 20 TL civarında ve WWE'yi ciddi anlamda takip etmeyen kullanıcılar için gereksiz ya da pahalı olduğunu düşünüyorum.

Hobileriniz arasında WWE etkinliklerini izleme, en eğlenceli ve kıyasıya geçen güreş müsabakalarını izlemek yoksa üyeliği almanızın pek anlamı olduğunu düşünmüyorum.

WWE'nin süperstarlarına ulaşarak haklarındaki her şeyi öğrenebileceğiniz uygulamanın tasarımı ve arayüzü de muhteşem diyebilirim. Bu nedenle kullanırken en ufak bir sorun yaşamıyorsunuz v içerisinde rahatlıkla gezinebiliyorsunuz.

Kısaca WWE ile ilgili tüm detaylara ulaşmanızı mümkün kılan uygulamayı   ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR