Xbox SmartGlass

Xbox SmartGlass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xbox SmartGlass, Xbox 360 oyun konsolunuzu mobil cihazınızdan yönetmenin kolay ve eğlenceli yoludur.

XBOX SmartGlass, Xbox 360 oyun konsolunuzu akıllı telefon ve tabletinizden yönetme izni veren ücretsiz bir uygulamadır. Xbox profilinizi düzenlemekten Xbox arkadaşlarınızla etkileşime geçmeye, internette gezinmekten Xbox kategorileri arasında dolaşmaya kadar pek çok işlem için iPhone ve iPad’inizin dokunmatik ekranından ve klavyesinden yararlanabilirsiniz.

Microsoft’un Xbox oyun konsolu için hazırladığı resmi uygulamalardan biri olan Xbox SmartGlass, mobil cihazınız üzerinden Xbox 360 konsolunuzla iletişime geçen kullanımı rahat ve özellikli bir uygulama. Oyun konsolunuz kapalı olsa dahi sosyal platformlardan kopmamanızı sağlayan uygulama ile Xbox’ınızı yönetmek oldukça kolay ve zevkli. Kaydırma ve dokunma hareketi ile Xbox 360’nızın menülerinde gezinebilir, internete girebilir, Xbox müzik, video ve oyunlarınızı arayabilir, başarılarınızı izleyebilir ve karşılaştırabilir, avatarınızı değiştirebilir, Xbox arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve Xbox profilinizi güncelleyebilirsiniz.

Xbox 360 oyun konsolu ve Xbox üyeliği gerektiren Xbox SmartGlass, oldukça sade tasarlanmış kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek dokunuşla konsolunuza bağlanabilir, profilinize bakabilir, son oynadığınız oyunları görebilir, yeni oyunlar keşfedebilirsiniz.

Xbox SmartGlass, Xbox 360 oyun konsolunun tamamlayıcı bir parçasıdır. Eğer Xbox One konsoluna sahipseniz Xbox One için özel olarak hazırlanmış SmartGlass uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR