Xenowerk 1.2.1 (ios)

Xenowerk

Xenowerk
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xenowerk bolca aksiyon ve güzel grafikler içeren bir mobil savaş oyunudur

Xenowerk eğer bilim kurgu hikayelerini seviyorsanız ve yüksek kaliteli grafikler ile bolca aksiyonu birleştiren bir oyun oynamak istiyorsanız beğeninizi kazanacak top down shooter türünde bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Xenowerk'de yanlış giden gizli bilimsel deneyler sonucu ortaya çıkan bir mutant felaketi konu alınıyor. Mutantlar ortaya çıkmaya başladıktan sonra yer altındaki bu gizli deney laboratuarı tahliye ediliyor. Elektriklerin kesik olduğu laboratuarda mutant yuvaları oluşuyor ve artık burası bir canavar mağarasına dönüşüyor. Bu gizli yer altı laboratuarını ziyaret ederek temizleme görevi ise kahramanımıza düşüyor. Biz de kahramanımızı kontrol ediyoruz ve korku dolu bir maceraya atılıyoruz.

Xenowerk'te mutantlardan önce karanlık ile mücadele etmemiz gerekiyor. Terkedilmiş karanlık yer altı laboratuarlarını gezerken köşeden ne çıkacağını kestirebilmek için el fenerimize adeta sarılıyoruz. Yolumuzu aydınlattıkça mutantları tespit edebiliyor ve temizleyebiliyoruz. 50 bölüm boyunca mutantları yok ederken düşen bonusları toplayabiliyoır ve silah ve zırhımızı geliştirebiliyoruz. Oyun içerisinde fakrlı silah seçeneklerine de sahibiz. Belli düşmanları belli silahlarla daha kolay avlayabildiğimiz için oyunda taktiksel bir yapı da mevcut. Ayrıca işimizi kolaylaştıracak özel yeteneklere de sahibiz.

Xenowerk'in grafikleri oldukça başarılı. Işık yansımaları da göze oldukça hoş görünüyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Xenowerk'i kaçırmayın.

YORUMLAR